Naukę języka obcego można rozpoczynać już w okresie wczesnego dzieciństwa, tzn. nawet w wieku 2 lat. Sprzyja to ogólnemu rozwojowi zdolności poznawczych dziecka, rozwija jego pamięć i spostrzegawczość. Największą frajdę sprawiają dzieciom gry i zabawy ruchowe, wspólne śpiewanie piosenek, rysowanie  i odgrywanie różnych ról.
Do zajęć wykorzystujemy sprawdzone podręczniki takich wydawnictw jak m.in.: Longman, Langenscheidt czy Wydawnictwo Szkolne PWN. Korzystamy również z własnych materiałów, i pomocy naukowych, których zebrało się przez ostatnie 5 lat dość sporo. Zajęcia prowadzone są w tak urozmaicony sposób, że dzieci nigdy się nie nudzą. Uczą się świetnie się przy tym bawiąc.

Zapraszamy na kursy języka niemieckiego i angielskiego dla dzieci w wieku od 3. Zajęcia trwają odpowiednio 30  min. dla dzieci w wieku 3 i 4 lat oraz 45 min. dla dzieci od 5 roku życia. Zajęcia prowadzone są w języku obcym w prosty i naturalny sposób w jaki dzieci uczą się swojego ojczystego języka, tzn. poprzez zabawę, ruch, gry i piosenki. Nauka odbywa się w małych  6-osobowych grupach, co daje gwarancję dobrych rezultatów.
Na koniec każdego roku szkolnego tradycyjnie odbywa się pokaz zdobytych umiejętności (zobacz film) i spotkanie przy grillu lub poczęstunek.

Kursy prowadzone tylko przez wykwalifikowanych lektorów z odpowiednimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Młodzieży gimnazjalnej i licealnej proponujemy kursy języka niemieckiego i angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, przygotowanie do egzaminów i matury oraz certyfikatów międzynarodowych.

O NAS | OFERTA | AKTUALNOŚCI | KURSY MODUŁOWE | DLA RODZICÓW | GALERIA |KONTAKT
© Aigel AB 2011